pic1 pic2 pic3 pic4
Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

OMG-GS-283 Kędzierzyn-Koźle - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Urokliwie zlokalizowana działka, w cichym miejscu, w otoczeniu pól i lasów, blisko nowych domków jednorodzinnych. Na działce doprowadzony jest prąd, własne ujęcie wody. Działka zagospodarowana, przepiękne drzewa i krzewy, ogrodzona solidnym metalowym, wysokim płotem. Na działce znajduje się nowy domek letniskowy, duża pergola, ale też jest przygotowane miejsce pod budowę wymarzonego domku jednorodzinnego. W planie zagospodarowania przestrzennego miasta Kędzierzyn-Koźle znajduje się na terenie funkcjonalnym, oznaczonym symbolem przeznaczenia MNU-tereny zabudowy mieszkaniowej i usług nieuciążliwych.Gorąco polecamy.

Zapewniamy kompleksową obsługę i kredytowanie zakupu.Transakcje dokonywane za naszym pośrednictwem objęte są ochroną ubezpieczeniową.

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: Ostromir Dziumaga - licencja zawodowa nr 2650, 

Zamieszczone powyżej informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianom.

Nota prawna

testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Ostromir Dziumaga
Telefon komórkowy 505 949 950
Nr licencji 2650
info@nieruchomosci-omega.pl

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 2650

Szczegóły oferty

Symbol oferty OMG-GS-283
Lokalizacja Kędzierzyn-Koźle
Pow. całkowita [m2] 1 350,00 m²
Cena 189 000 PLN
Cena/m2 140.00 PLN

Nieruchomość