pic1 pic2 pic3 pic4
Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

OMG-GS-577 Kędzierzyn-Koźle, Lenartowice - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Atrakcyjnie położona działka budowlana, w dobrej lokalizacji,  przy ul. Nowowiejskiej, w cichym miejscu, w sąsiedztwie nowo wybudowanych domków jednorodzinnych, w dzielnicy Lenartowice ( 4min. do centrum samochodem, 40 min. od Gliwic). W planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową, jednorodzinną i usługi nieuciążliwe -I-MNU. Cena do  negocjacji. Media prąd, woda, kanalizacja, w drodze. Gorąco polecamy.

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ.

Oferujemy bezpłatną i skuteczną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Transakcje dokonywane za naszym pośrednictwem objęte są ochroną ubezpieczeniową.

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: Ostromir Dziumaga - licencja zawodowa nr 2650, tel.kom.: +48 505 949 950, e-mail: ,
Opis nieruchomości sporządzony został na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art.66 i następnych K.C.

Nota prawna

testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Ostromir Dziumaga
Telefon komórkowy 505 949 950
Nr licencji 2650
info@nieruchomosci-omega.pl

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 2650

Szczegóły oferty

Symbol oferty OMG-GS-577
Lokalizacja Kędzierzyn-Koźle, Lenartowice
Pow. całkowita [m2] 2 485,00 m²
Cena 240 000 PLN
Cena/m2 96.58 PLN

Nieruchomość

Standard